Moduler Tasarım

SGEOT-B3

  • Yapılandırma ve Teklif

    İşletmenizde kullanmak istediğiniz vincinizin özellikleri tanımlanır ve konfigürasyonda buna uygun vinç komponentleri şeçilir. Endüstriyel her türlü tesiste kullanabilen bu komponentler sizlere güvenilir bir hizmet sağlar ve prosesinize en uygun olacak şekilde belirlenir. Son olarakta yüksek kalite ve uygun maliyetle sizlere ilk aşamada teklif olarak sunulur.

  • Sipariş ve Üretim

    Müşteri tarafından onaylanan vinç komponentleri, proje departmanımızca tasarlanarak bir sonraki aşama olan üretim safhasına geçer. Üretim safhasındaki komponentler, yüksek teknolojik imalat yöntemleri ve işlemleri sayesinde itina ile üretilir. Üretimi tamamlanan komponentler ise son olarak test aşamasından geçirilerek kalite kontrolü yapılır. Böylece ürününüzün sorunsuz bir şekilde teslimata hazır olması sağlanmış olur.

  • Teslimat Satış Sonrası Hizmetler

    Yapılandırma aşamasında size verilen teklifte belirtilen tarihlere uyularak, istemiş olduğunuz komponentler teslim edilir. Eğer istenirse, tüm vincin devreye alınması konusunda supervizyon yapılır. Satış sonrasında ihtiyacınız olan vinç servisi ve hizmetleri (bakım, modernizasyon..), firmamız tarafından sağlanan donanımlı uzman ekipler sayesinde işgüvenliği normlarına uygun olarak sorunsuz bir şekilde yerine getirilir.

Hemen Başvurun Size hızlıca ulaşalım