Uluslararası Marka

  • CMAK Vinç Sistemleri,

    geniş müşteri portföyü ile Türkiye’nin en önemli vinç firması olmasının yanında, 5 kıta ve 24 farklı ülkede bulunan  bayilerle birlikte CMAK ürünleri 65 ülkeye, kalitesi, uygun  maliyeti ve güvenilirliği ile ulaşmayı başarmıştır. Ayrıca, dünyadaki faaliyet ve operasyon alanlarını genişletmeye yönelik çalışmalarına emin adımlarla devam etmektedir.

    1977 yılından beri, kaliteye ve güvene yatırım ile…

  • Geçmişten bugüne prensiplerinden ödün vermeyen CMAK, tüm vinç komponentlerini; dayanıklı, kaliteli ve daha az maliyetli olarak dünya standartlarına uygun bir şekilde gerekli kalite kontrol ve prosedürler ışığında üretmektedir. CMK ve CM serisi elektrikli vinçler, %100 yerli sermaye ile, dünya’daki en önemli vinç firmalarının ürünleriyle kıyasıya rekabet etmektedir.

    Türkiye’nin en modern vinç üretim tesislerine sahip olmanın yanında; Dünya’daki sayılı tesisler arasında da yer alır. Teknolojik gelişmeleri takip ederek, her zaman yeniliğe ve kendini geliştirmeye açık bir firma olmuştur. Böylece müşterilerin değişken ihtiyaçlarına ve taleplerine hızlı ve kaliteli  çözümler getirmeyi başarmıştır.