Yerli Üretim

  • %100 YERLİ ÜRETİM

    CMAK markası 1977’den beri dünya standartlarına uygun  %100 yerli sermaye ile Çakmak Vinç San. ve Tic. A.Ş ‘ nin tescilli marka ismi olarak yurt içi ve yurt dışında kullanılmaktadır. Ayrıca Türkiye’de yüzlerce kişiye istihdam sağlamasının yanında, bu sektörde orijinal malzeme üretimi (OEM) yapan tek Türk firması’dır.

    Çakmak Vinç ailesi olarak, bu konuda sizlere teşekkürü bir borç biliriz.

  • CMAK, yıllardır müşterileriyle yaşadığı kalite-güven-yatırım getirisi ilişkisinin verdiği güçle, her konuda Türk Vinç sektörünün öncü firması olmuştur ve olmaya da devam etmektedir. Vinç mühendisliği konusunda uzman olan AR-GE departmanına yaptığı yatırımları sürekli arttıran CMAK, sisteminizin en ufak detaylarına kadar ilgilenen satış ve satış sonrası departmanlarını da büyüterek daha iyi ürün ve hizmet sunmaya yönelik çalışmalarına aralıksız bir şelilde devam etmektedir.

    Müşterilerin ürünler hakkındaki olumlu referanslarıyla beraber, yurt içi ve yurt dışı piyasalarda CMAK vinç komponentlerinin sıkça tercih edilmesi; firma olarak daha fazla gelişebilme yolunda tüm çalışanlarına önemli bir motivasyon kaynağı olmaktadır.